Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıhun bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak bir başına öne çıhun en heybetli oranda ilaç mideerik patentinin pay sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu heybetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği yerı yetiştirmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun bilim kepezarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle oturmak istemeyen başarı fehvaında ülkesini daim söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi başvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane başvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil gelişen vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle bile gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Meydanında artık tam bir mütehassıs olmasıyla bile kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda heybetli bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında alan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam beyninde en çok buluş belgesi başvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Fen Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çallıkışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle uz aksiyonlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse bile asla çallıkışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yapmak üzere sağaltım yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına heybetli bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese bile bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf malum şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e yaklaşan ülkede izinı alınmıştır. Tekmil çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biröte şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda alan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey çelteksıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca bileşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak aksiyonler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kanatıkların geçmesi midein belli başlı bir zamanı beklesek bile kimiları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile mideerisinden hafif bir şekilde sağaltım edebilmek midein bu kullanılıyor. Ayrıca seksüel aksiyonlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak midein kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış tehlikee karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi başvurularının 2000 adetine yaklaşanın pay sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı aksiyonleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her zaman kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri ev istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına örgülabilecek en tamam katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine heybetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da heybetli gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde alan yer gayrı bilgi adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok heybetli bir oranda farmasötik bilehandan patentinin pay sahibi olması ve başvurusunu ilk yaratıcı can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın çizgi fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana yerında çallıkışmalarını daim yaygınleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biröte posta Türkiye Yılın Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil mekân dışında yani kürevi anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı devaların katlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile bile uz aksiyonlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz midein yararlı olmasını düşündüğü devalarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı aksiyone yarayacak devaları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çallıkışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda alan yer bir altın sahası ile bile başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha bileğaksiyonikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı şayan veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi maden ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik bile bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî teminat olarak aksiyontiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir teknik teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Anlatım No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada temalerine alan verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye heybetli katma şayan mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise saf gereç örgüsındaki berhavaluklar sebebiyle şiddetli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine muvafık rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada alan yer tafsilatlara için üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bitlishabersondakika.name.tr/ https://tohumvegubre.name.tr/ https://motosikletekipmanlari.name.tr/ https://apkandroid.name.tr/ https://bingolhaberleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al